Čaká vás prvá schôdzka, no vy neviete, čo na seba? Rozmýšľate nad tým, o čom sa asi budete rozprávať? Túto situáciu už zažila asi každá z nás, no existuje niekoľko rád, ktoré vám zaručia bezproblémové rande.

Dajte si záležať na oblečení

Väčšina žien veľmi dlho premýšľa o tom, čo si vezme na seba. Či pôjde za dámu v sukni, pohodovú babu v rifliach alebo skúsi niečo odvážnejšie … Skutočnosť je taká, že by ste si jednoznačne mali vybrať niečo, v čom s cítite pohodlne, príjemne a najmä prirodzene. Zabudnite na vypraté tričko či staré nohavice, z ktorých trčia nitky. Vezmite si niečo priliehavé, ale naozaj sa nesnažte pútať pozornosť extrémne krátkou sukňou alebo nehorázne vysokými topánkami. Vášho potencionálneho partnera tým neočaríte a rande sa neskončí podľa vašich predstáv. Výbornou voľbou sú úzke rifle či nohavice, biela blúzka alebo svetrík, ktorý vás v týchto chladnejších dňoch i zohreje. Každá žena by mala mať svoj tromf ukrytý a odhaliť by ho mala len vtedy, keď si to partner ozaj zaslúži.

V jednoduchosti je krása

Čo sa týka líčenia, nezabudnite si zvýrazniť oči, ktorými ho na prvý pohľad jednoznačne okúzlite. Vyskúšajte čiernu linku na horné viečko alebo očné tiene zemitých farieb, ktoré zvýraznia vašu farbu očí. Zabudnite však na výrazne líčenie, vrstvy make-upu či umelé mihalnice. Muži majú radi prirodzené ženy, ktoré vedia byť krásne aj bez šminiek. Zvoľte teda jemnejšie líčenie, zakryte prípadne nedostatky na tvári, vsaďte na pekný rúž a uvidíte, že týmto výberom nič nepokazíte!

Nebojte sa komunikovať

Nebojte sa rozprávať, hovorte nahlas, jasne a pokojne. Vôbec nič sa nestane, pokiaľ budete na prvom rande hovoriť viac ako váš partner. To ho určite neodradí, ale naopak, bude z vás milo prekvapený. Pokiaľ existuje téma alebo oblasť, v ktorej sa vyznáte obaja, skúste týmto smerom viesť vašu spoločnú debatu.

 

FOTO:  © Andrey Popov+ lenets_tan / Dollar Photo Club

Share this article

Facebook Comments