Zoznamovanie je pre niektorých z nás síce veda, no nie je to naozaj nič komplikované alebo zložité. Pokiaľ ste single, využite vhodnú chvíľu a rozhliadnite sa po svojom vysnívanom partnerovi. Zoznámiť sa môžete na každom kroku, a to pokojne i v blízkej budúcnosti. Leto je už síce za nami, no to vôbec nevadí, veď dostatok príležitosti na zoznámenie sa nájde kedykoľvek a kdekoľvek.

Na koncertoch

Pokiaľ ste milovníčkou festivalov, koncertov či iných hudobných predstavení, spravte si malú festivalovú púť. Nielenže zažijete množstvo hudobných zážitkov, ale ocitnete sa i v centre spoločenského diania. Bary či jednotlivé koncerty sú ideálnym prostredím pre spoznávanie nových ľudí. A nikdy neviete, možno tu niekde na vás čaká ten pravý.

V posilňovni

Pre každého milovníka športu či pohybu je skvelým zoznamovacím miestom fitnescentrum alebo športoviská. Návštevníci tu buď tvrdo makajú alebo relaxujú, no veľa z nich by sa aj chcelo s niekým zoznámiť. Ale pozor, nie vždy je miestnosť plná potiacich sa ľudí pastvou pre oči.

Online cez internet

Skutočne nesmelým jedincom sa zoznamovanie na ulici skôr nedoporučuje. Pokiaľ sa na to necítite a poznáte svoje slabé stránky, radšej vyskúšajte internetové zoznamky, s ktorými to pôjde o niečo jednoduchšie. Prostredie internetu ponúka množstvo online zoznamiek, ktoré vám umožnia osloviť potencionálneho partnera priamo z pohodlia domova a bezpečia vlastného počítača. Vyberte si niekoho, kto má rovnaké záujmy ako vy, ale nezabudnite si pozrieť i jeho fotku, aby ste pri stretnutí nebola sklamaná. Dajte si však pozor a nestretnite sa po pár minútach písania. Najskôr si treba človeka tak trochu „preklepnúť“ a ak sa vám bude zdať, že je všetko v poriadku, vyskúšajte i osobné rande.

 

FOTO:  © nd3000 / Dollar Photo Club

 

 

Share this article

Facebook Comments