Asi nie je žiadnym tajomstvom, že komín, ako podstatná časť každého domu, musí byť kvalitný a predovšetkým v perfektnom stave. Práve komín sa stará o odvádzanie nebezpečných látok z domu, ktoré dokážu spôsobiť otravu, dokonca v extrémnych prípadoch aj požiar. Práve z tohto dôvodu by ste mali venovať vašu pozornosť výberu kvalitného komínového systému, ktorý bude spĺňať všetky náležitosti, a to po dobu niekoľkých desiatok rokov. Ako si vybrať komínový systém v najlepšom pomere cena a kvalita? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi radami a vyberte si kvalitný komín do vášho nízkoenergetického domčeku!

Vysoká životnosť i prvotriedna bezpečnosť za prijateľnú cenu!

Montáž komínového systému je pomerne komplikovanejšia záležitosť, avšak, ak sa rozhodnete využiť služby odborníkov, v tomto smere by nemal nastať žiaden problém, keďže sa o všetko potrebné postarajú skúsení odborníci. Komín z tehiel sa môže pochváliť vyššou životnosťou i nižšou cenou, ale tiež prvotriednou bezpečnosťou, ktorá je v prípade komínov kľúčová. No čo robiť v prípade, ak chcete produkt od špičkového výrobcu, ktorý sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou, vysokou kvalitou i pozitívnymi referenciami od mnohých spokojných klientov?

Nemecký výrobca PLEWA

PLEWA je jedinečným nemeckým výrobcom komínových systémov, ktoré sa môžu pochváliť vyše 400 ročnou tradíciou, a to nielen na nemeckom, ale i európskom trhu. Kvalita, vysoká presnosť, hladkosť povrchu či odolnosť voči kyselinám a mechanickému poškodeniu sú len niektoré z predností, ktoré poskytuje komínový systém od špičkového nemeckého výrobcu. Nosnú časť komína tvoria kvalitné komínové nosnice, ktoré sa vyznačujú nízkou hmotnosťou, presnosťou i pevnosťou v tlaku. Jednoducho povedané, všetky komponenty komínového systému do seba dokonale zapadajú, vďaka čomu je montáž rýchla a pomerne i jednoduchá. Stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou je však v tomto prípade základ, tak neváhajte a zvoľte firmu, ktorá sa o všetko potrebné postará za vás!

 

Facebook Comments