Predstavujeme vám Michala. Mal takmer ideálny život – stabilnú prácu, byt, v ktorom bývali spoločne s dlhoročnou priateľkou a psom. Často chodievali na mnohé výlety, viedli zdravý životný štýl a venovali sa športom.

Nepríjemné zistenie

Až jedného dňa sa idylka skončila. Michal totižto prišiel na to, že ho partnerka podvádza. Nasledoval bolestivý rozchod a Mišo sa spustil. Večne nemal náladu, mnohé večery trávil v bare a ráno sa budil vedľa cudzích žien. Ovládal ho však pocit prázdnoty. Alkohol a fastfood na ňom zanechali badateľné stopy. Neschopnosť prejaviť jediný cit ho odsudzovala na samotu. Nakoniec si bývalá priateľka vzala so sebou i psa, ktorý bol Michalovým posledným spoločníkom.

Diskusia, ktorá Michalovi zmenila život

Jeden večer v bare Michal započul rozhovor dvoch mužov  v strednom veku, ktorí sa bavili o senzuálnej masáži. Jeden z nich ju pravidelne absolvoval, kvetnato ospevoval a odporúčal tomu druhému. Ten neveril a snažil sa protiargumentovať. Zrazu ich niekto vyrušil a Mišo nepočul, ako sa diskusia skončila. Nápad mu však v hlave ostal. Na druhý deň si len zo zvedavosti bližšie našiel, čo to tá tantrická masáž je a povedal si, že ju možno vyskúša.

Trvalo to istý čas, než sa odhodlal, no nakoniec prekonal obavy a so vzrušením a očakávaniami na tantrickú masáž šiel. Privítala ho naozaj príjemná krásna tantrická masérka. Počas masáže sa Michal cítil ako v siedmom nebi. Keďže nejde iba o sex, ale aj o vnútro klienta, masérka ihneď spozorovala, že Mišo prechádza ťažkým obdobím. Vypočula ho a počas masáže sa venovali relaxačným technikám, na uvoľnenie dlhotrvajúceho stresu. A naozaj to zabralo – taký pocit pohody a kľudu Michal už dlho nepocítil.

Vzhľadom na odporúčanie tantrickej masérky a potreby dlhodobej relaxácie sa objednal znova a časom sa stal pravidelným klientom. Jeho pocity a psychika sa stabilizovali, našiel vnútorný pokoj. Dokonca spoznal také vlastnosti, o ktorých predtým ani netušil. Rozdiel zbadali i jeho známi a rodina, ktorí boli radi, že sa Michal konečne pozviechal.

Nájdenie lásky vďaka tantre

Dlhodobé tantrické masáže mu pomohli nájsť i cestu k svojej sexualite, vnímal pôžitky oveľa hlbšie. Ovládal svoju sexuálnu energiu a s radosťou sa pravidelne oddával rozkoši. Objavil schopnosť opäť milovať a prežívať lásku. Našiel si novú partnerku, svoj vzťah pravidelne zveľaďujú i na tantrických masážach, ktoré absolvujú pravidelne v pároch. Je to pre nich neoceniteľná forma relaxu a rituál lásky.

Mnohí z nás by neverili, ako dokáže tantra Michalovi pomôcť v ťažkých časoch a dokonca nájsť hlbšie samého seba. My už rozmýšľame, že tantrickú masáž vyskúšame, či už ťažké obdobie prežívame alebo nie. A čo vy?

 

Facebook Comments