Láka vás niekedy tantrická masáž? Pokiaľ ste zadaný a máte pochybnosti, či by ste nebalancovali na hranici nevery, nemusíte sa báť. Tantrickú masáž môžete absolvovať i vo dvojici. Dokonca bude pre vás natoľko prospešná, že z nej pravdepodobne urobíte rutinu. Neveríte?

Čo očakávať od tantrickej masáže?

Hoci si myslíte, že sa s partnerom dokonale poznáte, nemusí to byť vôbec pravda.  Neprekvapuje nás,  že páry berú sexualitu ako  tabu a mnohí sa len domnievajú, ako uspokojiť svoju polovičku. A tu nastáva problém, ktorý tantrická masáž efektívne rieši. Najprv vám totižto umožní spoznať a prehĺbiť svoju vlastnú sexualitu či vnímanie rozkoše, potom poskytne príležitosť objaviť tieto stránky aj u vášho partnera. Následne dokážete prežívať hlboké momenty, ktoré vás prepoja i v bežnom živote.

V posteli zaženiete nudu

Tantra vám ponúka nové dimenzie v sexuálnom svete. Predstavte si, že chodíte celý život do klasického 2D kina a náhodne sa objavíte v 3D či dokonca 4D. Hoci si to teraz neuvedomujete, pokiaľ ste neskúsili tantrickú masáž stále neviete, o čo prichádzate. S partnerom si vymeníte energie, hlbšie precítite pôžitky. Objavíte skryté zákutia na vlastnom tele a ucítite neobyčajný pocit lásky. Ako bonus zrelaxujete a oddych si dopraje i váš mozog. Vaše okolie vás nespozná – budete sršať optimizmom, pozitívnym naladením a chuťou do života.

A čo priebeh?

Tantrickí maséri vám splnia každé prianie. Masáž môže prebehnúť v oddelených miestnostiach, ale i spoločne. Dokonca si môžete zvoliť i pohlavie masérov – či chcete jemnú a pozornú masérku alebo svalnatého a starostlivého maséra. Voľba je vždy na vás. Podobne aj hranice, ktoré nastavujete tak, aby nič nenarušilo vaše partnerské spolužitie.

Dúfame, že sa vaše obavy ohľadom párovej tantrickej masáže nadobro rozplynuli. Môžeme vám zaručiť spokojnosť s vaším zážitkom nielen u vás, ale i partnera. Čo tak mu jednu z masáží dopriať ako darček?

 

Facebook Comments