Máte vo firme záťažový koberec, po ktorom denne chodia zákazníci alebo zamestnanci obutí? Potom určite viete, že nie je také jednoduché takéto znečistenie vyčistiť. Čo potrebujete ku tomu, aby koberec dostal opäť pôvodný dizajn?

Profesionálna firma –  profesionálne čistenie kobercov

Na trhu je množstvo firiem, ktoré sa venujú tepovaniu a čisteniu kobercov či sedačiek v domácnostiach, ale nedokážu ponúknuť vynikajúci výsledok na záťažových kobercoch a v primeranom čase. Dôvod je veľmi prozaický. Malé stroje s výkonom 20-25m2/hodinu a klasickým motorom nestačia. Musíte nájsť firmu, ktorá využíva na profesionálne čistenie väčšie stroje, silnejšie stroje a ideálne v prípade znečisteného koberca stroje, ktoré pred samotným odsávaním nečistôt aj koberec dokonale „preperú“.

TEPUJEM.SK používa stroje i veľké stroje s menovitým výkonom 120m2/hodinu a viac. V prípade extra veľkých plôch je možné použiť viacero strojov a dokonale vyčistiť veľké plochy za dostupný čas a s minimálnou vlhkosťou.

 

Referencie 

Nejeden zákazník urobil chybu a vybral si firmu bez toho, aby si overil referencie. Niekedy je takáto voľba doslovne hazard, záťažové koberce síce extrémne veľa znesú, ale predsa si vyžadujú inú formu čistenia ako koberce klasické. Pravidlo je: žiadne agresívne čističe! Žiadne slabé stroje, ktoré neodsajú dokonale vlhkosť a najmä, obsluha musí presne vedieť čo robí. Iba tak predídete možnému poškodeniu kobercov.

Z tepovania TEPUJEM.SK vyberáme najväčšiu referenciu, súčet kobercov vo firme tvoril cca. 3300 m2, okrem toho sme robili množstvo menších firiem, herní, barov, reštaurácií.

 

Cena

PR2Určite sa každé ušetrené euro na veľkých plochách v konečnej cene dosť odrazí, ale odporúčame nevyberať firmu iba podľa najnižšej ceny. S veľkou pravdepodobnosťou narazíte na niektorý z vyššie uvedených problémov (výkon, kvalita, čas, odbornosť, referencie). Tak, ako v každej inej oblasti platí, že viackrát treba merať a raz strihať. Nebojte sa veriť i vlastnej intuícii a firme, z ktorej máte zlý pocit radšej prácu nezverte. Poškodený koberec by v konečnom dôsledku vyšiel viac, ako úspora, ktorú ste dosiahli vďaka nižšej ceny neodbornej firmy! V prípade, že si nie ste istý, môžete si firmu i zavolať, nech vám ukážu a vysvetlia ako váš koberec budú čistiť. Pre akúkoľvek lepšiu firmu daná výzva nebude predstavovať žiaden problém a radi vám spôsob čistenia ako i odhadovaný čas čistenia vysvetlia.

 

TEPUJEM.SK – profesionálne celoslovenské čistenie firiem

Share this article

Facebook Comments