Vlhkosť. Problém, s ktorým sa stretáva nejedna fasáda. A po skončení leta o to viac, keďže ju bičujú búrky a dážď. Práve preto je potrebné ju dostatočne chrániť.

Najideálnejšie ekonomicky výhodnou cestou, ktorá vám zaberie minimum času. Tou je ekologické čistenie fasády. Čo všetko vám prinesie? Čítajte ďalej.

Ekologické čistenie fasády ju zbaví nechcených organizmov

Na fasáde sa kvôli nedostatočnému zvetrávaniu či slnečnému žiareniu kopí vlhkosť, ktorá je ideálnym domovom pre rôzne plesne, riasy, machy či lišajníky.Tie narúšajú štruktúru fasády a môžu spôsobiť drahé škody.

Preto by ste im nemali dať šancu a zakročiť, kým príde čas. Výhodou je, že pri tomto type čistenia fasád nemáte starosti so znečistením okien, balkóna, terasy či dverí, keďže sa pri ňom nevyužívajú vysokotlakové čističe.

Ukážka čistenia fasády - Bomba fasáda

Konzervovaním fasády k jej ochrane

Ekologické čistenie fasády z nej nielen odstráni nečistoty, ale ju aj zakonzervuje. Špeciálny roztok totiž obsahuje kryštáliky soli, ktoré po vyschnutí náteru ostávajú na fasáde.

Tým, že po takomto type čistenia fasády nie je potrebný penetračný náter, vaša fasáda bude mať dostatočný únik tepla zvnútra a bude sa presušovať. Pri aplikácii penetračného náteru totiž toto riziko hrozí, a to najmä pri zateplených budovách.

Ukážka čistenia fasády  - Bomba fasáda

Koho kontaktovať, ak máte záujem o ekologické čistenie fasády?

Na Slovensku je iba jedna firma, ktorá má túto metódu patentovanú, a tou je  Bomba Fasáda. Svoj 100 % ekologicky rozložiteľný roztok nanáša valčekmi a štetcami, čím predchádza riziku poškodenia fasády.

Ak ste zvedaví na výsledky roztoku, objednajte si bezplatnú ukážku kdekoľvek na Slovensku a pripravte svoj domov na jesenné dažde už teraz.

 

Facebook Comments