Odstráňte zo svojho dokonalého trávnika škvrny, ktoré vznikajú kvôli vášmu psíkovi. Ak pes vykoná malú toaletu priamo na tráve, jeho moč vypáli korienky trávy, čím vznikajú neestetické diery. My však máme dokonalé, funkčné a prelomové riešenie – vulkanické kamene Dog Rocks!

Dog Rocks je paramagnetická, vyvretá hornina, ktorá má pôvod v ďalekej Austrálii. Ide o prírodný produkt, ktorý je vysokokvalitný a neohrozuje zdravie zvieraťa a ani životné prostredie. Jeho použitie je veľmi jednoduché, no napriek tomu vysoko efektívne. Produkt sa umiestni do misky s vodou, ktorú pije váš psík. Klasická voda obsahuje množstvo dusičnanov a prvkov, akými sú cín či amoniak. Práve tieto prvky sú dôvodom škvŕn na vašom trávniku!

Dog-Rocks_bez_pozadiaVulkanické kamene Dog Rocks majú schopnosť vytvoriť vďaka svojmu paramagnetizmu magnetické pole, ktoré mení spôsob výmeny iónov. Eliminujú tak vyššie spomenuté prvky, čo vedie k tomu, že váš psík ich požije oveľa menej, ako v klasickej vode. Keďže práve tieto sú hlavnou príčinou vypálenia korienkov trávy, takáto „čistá“ voda vyrieši všetky problémy. Voda je zdravotne nezávadná a nespôsobí vášmu domácemu miláčikovi žiadne nepríjemnosti.

Dog Rocks ponúkajú moderné a inovatívne možnosti, ktoré idú ruka v ruke so zdravím zvieraťa. Náš e-shop petpark.sk ponúka kompletne sortiment, ktorý uspokojí potreby aj najnáročnejších zákazníkov, a tak si rozhodne vyberiete aj vy. Jediné 200g balenie týchto skál postačí na 2 mesiace, pri 1 miske s vodou. Zbavte sa škvŕn na vašom trávniku už navždy!

Autorské právo: paylessimages / 123RF Reklamní fotografie

Share this article

Facebook Comments