Nie je to tak dávno, čo slovenská verejnosť spoznala meno nového premiéra. V Bratislave si však našiel svoje miesto ešte jeden premiér, lepšie povedané – Première. Jedná sa o projekt rovnakého investora, ktorý zrealizoval výstavbu Jégeho aleje v Ružinove. Akými možnosťami disponuje nový Première?

Dostatok variabilného priestoru

Première rozhodne patrí medzi zaujímavé novostavby v Bratislave. Disponuje 23 podlažiami, na ktorých sa nachádzajú jedno až štvorizbové byty, apartmány či štúdiá. Každá jednotka je vybavená vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou a ponúka zaujímavé a praktické dispozičné riešenie. Nakoniec, to sa dá overiť priamo na mieste, pri prehliadke vzorového bytu.

Priestranná podzemná garáž

Byty na predaj v Bratislave sú zaujímavejšie, ak je k nim pridružené aj garantované parkovacie miesto. V komplexe Première to nie je problém, nakoľko obytný dom disponuje až trojpodlažnou podzemnou garážou. Tá je navyše chránená kamerovým systémom a k jej vybaveniu patria aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Autá budúcnosti pravdepodobne bude poháňať elektrická energia – ak budete bývať v dome Première, s plnou „nádržou“ nebudete mať problém.

Skvelá občianska vybavenosť

Charakter kvalitného bývania dotvára jeho okolie. To môže výrazne zdvihnúť či znehodnotiť cenu pozemku či bytu. Ako je na tom Première? Aj v tomto smere veľmi dobre. V pešej dostupnosti, niekoľko desiatok či stoviek metrov v okolí, sa nachádzajú obchody, reštaurácie, parky a oddychové zóny, skrátka rozmanitá infraštruktúra služieb, ktoré k životu viac či menej budete potrebovať.

Atraktívna lokalita

Première nájdete na Šancovej ulici v Starom Meste. Pomerne známa a veľmi zaujímavá lokalita ponúka veľmi dobrú sieť pozemných komunikácií a ciest, ktoré vás rýchlo a presne navedú k bratislavskému letisku, železničnej stanici či na diaľnicu.

Share this article

Facebook Comments