Ako zvýšim jeho erekciu a potenciu zároveň? Rýchlejšie ako inokedy predtým? Aj vám sa ako milujúcej partnerke istotne nie raz premietajú hlavou podobné otázky. Nájsť skutočne ten „naj“ spôsob na rýchlejšie zlepšenie jeho erekcie, môže byť aj dnes veľmi náročné. Pokiaľ má váš partner problémy s erekciou, ako prvé by ste sa mali poradiť s lekárom. Aj preto, že v súčasnosti je dostupných veľa spôsobov liečby poruchy stoporenia penisu a zorientovať sa v nich, môže byť veľký problém. My vám ale pomôžeme …

 

Gély alebo krémy 

Pomerne novou metódou na rýchle zlepšenie erekcie sú gély respektíve intímne krémy. Väčšinou sa natierajú alebo striekajú na intímne partie muža, výnimkou nie je ani orálne užívanie (najmä u gélov). Obsahujú účinné zložky, ktoré privodia erekciu po pár minútach od užitia, či natretia a sú zdravotne nezávadné. Aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla, no rovnako rýchlo zmizne aj ich účinok zlepšenia erekcie.

Vákuové pumpy

Dnes si muži pomerne často  doprajú rýchle zlepšenie erekcie vďaka vákuovej pumpy. Jedná sa o pohodlné a nenáročné zariadenie v podobe valca. Navlieka sa na penis a tým, že odsáva vzduch, vznikne podtlak a ten naženie všetku krv práve do penisu. Rýchla erekcia prichádza bez potreby akýchkoľvek iných podnetov. Aby erekcia vydržala čo najdlhšie, udržiava sa prostredníctvom takzvaného prstenca, ktorý sa nasadzuje na samotný koreň penisu.

Tabletky na zlepšenie erekcie  

Okrem vyššie popísaných spôsobov na rýchle zlepšenie erekcie, existuje ešte oveľa viac metód, no pravdou zostáva, že najúčinnejším spôsobom sú práve tabletky.

Jedine tabletkami dosiahnete u partnera najlepšie výsledky a rýchle dlhotrvajúce zlepšenie erekcie. Najlepšou voľbou sú tie na prírodnej báze, ktoré sú dostupné (aj predávané) na voľnom trhu, bez lekárskeho predpisu (aj prostredníctvom internetu), označované ako „prírodné“ lieky na zlepšenie erekcie.

Zerex je najlepšia „možnosť“  

Tabletky Zerex sú tie, ktoré u mužov bodujú najviac a vďaka ktorým dosiahne skutočne každý muž rýchle zlepšenie erekcie. Tvrdá erekcia nastúpi už do 60 minút a oveľa ľahšie je možné dosiahnuť väčší a hrubší penis. Samozrejmosťou je predĺžený pohlavný styk a pocit sily a výkonu bude trvať až pod dobu 36 hodín od samotného užitia tabletky. Zerex, to je celý rad produktov, pomocou ktorých prichádza skutočná mužská sila nielen v posteli, bez bolesti a vedľajších účinkov, typické pre iné lieky na erekciu.

Milé dámy, tak ešte stále si lámete hlavu nad tým, ako potešíte toho svojho a zároveň aj seba pri najbližšom milovaní?

 

FOTO:  © feelphotoartzm / Dollar Photo Club

 

 

Share this article

Facebook Comments