Vianoce sú už za dverami a asi väčšina z nás začína rozmýšľať nad vhodnými darčekmi pre celú rodinu. Nebojte sa použiť trochu fantázie a potešte vašich blízkych originálnymi darmi, ktoré asi nečakajú.

Puzzle

Aj vás fascinuje to, ako sa z malých kúskov dokáže vytvoriť jeden nádherný obraz? Síce si pri ich stavaní často krát lámeme hlavu, no výsledok stojí naozaj za to! Puzzle sú skrátka perfektným darčekom pre deti i dospelých.

Výhodou je, že na trhu nájdete nespočetné množstvo rôznych druhov puzzlí, rôzne veľkosti, obrázky či tvary.  Môžete vyskúšať i 3D magnetické puzzle, ktoré sa stávajú čoraz viac populárnejšie. Pre vytrvalcov sú ideálne také, ktoré majú aspoň 2000 dielikov, no osoba, ktorej ich chcete darovať, musí byť predovšetkým trpezlivá. Výsledok práce sa dá nakoniec zarámovať a povesiť na stenu .

Spoločenské hry

Spoločenská hra dokáže potešiť celú rodinu či priateľov, takže ak ste sa rozhodli pre tento typ darčeku, určite obdarovaného potešíte. Nielenže hra baví, ale núti človeka premýšľať, podporovať sústredenosť, budovať trpezlivosť a umožniť trávenie času s vašimi blízkymi. Spoločenské hry si teda užije naozaj každý!

Bláznivé darčeky

Pokiaľ chcete niekoho obdarovať skutočne originálnym a vtipným darčekom, môžete si vybrať z veľkého množstva netradičných zážitkových či vecných darčekov, ktoré nájdete na internete. Čo tak niekomu podarovať pár metrov pozemku na Mesiaci? Alebo chcete vášho blízkeho potešiť tandemovým zoskokom z padáku? Stačí, keď si na internete prehľadáte internetové obchody, ktoré ponúkajú práve takýto typ sortimentu a uvidíte, že si určite vyberiete. Veď uznajte sami, že originálne a vtipné darčeky sú vždy tie najlepšie.

 

FOTO:  © Melpomene / Dollar Photo Club

Share this article

Facebook Comments