Zrak je dôležitým zmyslom každého človeka. Pomocou neho vnímame svet, okolitých ľudí, veci, prírodu, no proste všetko. A práve vďaka zraku, lepšie povedané – vďaka pohľadu, môžete očariť vášho vysnívaného partnera. Že sa to nedá? Možno sa budete čudovať …

Očný kontakt je najefektívnejší spôsob ako dať tomu druhému najavo, že sa vám páči. Naučte sa aj vy overené očné techniky, ktoré ho dostanú do „kolien“! Bežný pohľad, ktorý nič zásadné neznamená, trvá maximálne tri sekundy. Pokiaľ sa však na danú osobu budete pozerať o niečo dlhšie, dávate jej jasný signál, že sa vám páči a mali by ste záujem ju spoznať. Mnohé štúdia sa zhodnú na tom, že pohľad, ktorý trvá aspoň 5 sekúnd, znamená už niečo viac!

Nebojte sa dlhých pohľadov do očí

Pýtate sa, ako sa na vášho vysnívaného partnera pozerať? V prvom rade sa naňho musíte pozerať tak, aby si to určite všimol. Vaše oči sa musia spojiť, no nebojte sa po chvíli uhnúť zrak a následne sa na danú osobu znova pozrieť. Pokiaľ sa bude na vás stále pozerať, je to dobré znamenie. Možno aj vaša vysnívaná partnerka či partner sklopí zrak, ale pokiaľ sa vaše pohľady opäť stretnú, ide o jednoznačný záujem.

Existuje aj pohľad, ktorý prekoná asi všetky predchádzajúce. Ide o dlhý, hlboký a vášnivý pohľad medzi dvoma osobami, no je len pre odvážnych ľudí. Pokiaľ sa nebojíte, určite to vyskúšajte. Je to síce ako hra s ohňom, ale za pokus to určite stojí. Netreba si však hneď namýšľať, že tento pohľad vás dá dokopy, ale určite ním nič nestratíte. Druhej osobe dáte najavo, že máte o ňu skutočný záujem a možno sa medzi vami konečne prelomia ľady. Tento pohľad trvá aj vyše desať sekúnd.

 

FOTO:  © Creativa Images / Dollar Photo Club

 

Facebook Comments