Vedeli ste, že povahu ženy možno odhadnúť aj podľa toho, ako nosí svoju kabelku? Skutočne. Veď nie nadarmo sa hovorí, že v kabelke si so sebou žena nosí všetko podstatné, skoro celý svoj svet. Odborníci na reč tela však prišli ešte s iným zistením: Stačí sa vraj pozrieť, akým spôsobom nosí žena kabelku a hneď zistíte, aká je.

Kabelka zavesená v ohybe lakťa

Takto sa nosia predovšetkým štýlové značkové  kabelky, na ktoré chce žena upozorniť. Nech všetci vidia, akú krásnu kabelku Michael Kors z najnovšej kolekcie ona má! Ženy, ktoré si potrpia na luxus, aj čo sa kabeliek týka, bývajú náročné a uprednostňujú kvalitu.

Krížom cez telo

Štýlové a zároveň praktické crossbody kabelky sú obľúbené najmä u praktických dievčat a mladých žien, ktoré nie sú dostatočne sebavedomé. Remeňom kabelky si tak podvedome prekrývajú svoje telo. Súhlasíte s tým tvrdením?

Kabelka pod pazuchou

Potreba mať uvoľnené ruky, pričom kabelku si len tak pritisneme ramenom o telo signalizuje, že ide o ambicióznu, energickú ženu. Viac než kabelka či to, ako ju nosí, je pre ňu dôležitý jej obsah.

Veľká kabela

Veľká kabelka, a nemusí to byť len XXL cestovná taška pobalená na dovolenku, býva zvyčajne aj dosť ťažká. Najmä, keď si do nej nabalíme  aj to, čo netreba. Ale niektoré bez nej nevyjdú ani na krok. Prečo? Jednoducho musia mať so sebou vždy všetko potrebné a ešte niečo navyše, pre prípad núdze, chápete! Tieto ženy sú  aktívne, pohotové, schopné prispôsobiť sa každej situácii (zrejme aj vďaka obsahu svojej kabelky) a rady majú veci pod kontrolou. Ste také aj Vy? 

Na ramienku

Toto je vôbec najčastejší spôsob nosenia kabelky. Je to praktické, keďže ruky sú voľné a ramená celkom dosť znesú (pravdaže, keď kabelku nepreťažíte). V prípade, že aj Vy najradšej nosíte kabelku práve takto, ste praktické, v živote sa nestratíte, no tiež sa rady necháte viesť inými. Alebo si jednoducho zvoľte praktický ruksak, do ktorého vojdú nielen Vaše šminky, ale aj iné väčšie drobnosti.

 

Tak čo Vy na to, sedí niektorý z opisov aj na Vás?

 

 

Share this article

Facebook Comments