Peletové kachle sú zárukou komfortu a vysokej účinnosti, a práve preto patria medzi najobľúbenejší produkt v oblasti vykurovania. Výhodou je, že palivo sa dopĺňa automatiky, čiže stačí, ak jeden krát za týždeň nasypete palety do zásobníku, nastavíte vykurovací režim a to, kedy sa kachle vypnú. Ďalšou prednosťou je predovšetkým to, že do miestností neuniká prach ani dym, čo oceníte najmä vtedy, ak patríte medzi alergikov.

Prečo práve peletové kachle?

Pýtate sa, prečo práve peletové kachle? Hlavným dôvodom, prečo siahnuť práve po peletových kachliach je to, že ich obsluha je mimoriadne jednoduchá, no okrem toho dokážu jednotlivé miestnosti zohriať behom krátkej chvíle, a teda plne nahradiť krbové kachle na drevo. Kachle sú skvelou voľbou na chaty, kde sú teploty nižšie ako bod mrazu. Avšak, i v rodinnom dome sú vynikajúcou náhradou klasického krbu. Veď určite poznáte ten pocit, keď je vám pri pozeraní televízie chladno, no nemáte záujem vykurovať v celom dome. V tomto prípade neexistuje lepšie riešenie ako peletové kachle, ktoré sa hodia do interiéru zrekonštruovaných rodinných domov či novostavieb.

Výhody, ktoré si zamilujete!

Peletové kachle poskytujú pre užívateľov množstvo výhod, a to predovšetkým vysokú účinnosť, ktorá sa prejavuje modernou reguláciou a konštrukciou, vďaka čomu dochádza k produkcií teplého vzduchu. Dokonca, používaním peletových kachlí môžete ušetriť množstvo nákladov za vykurovanie, čo oceníte najmä vtedy, ak vlastníte rodinný dom! Premyslená konštrukcia spaľovania komory, viacstupňová regulácia výkonu a tichý chod sú ďalšie výhody, ktoré prispejú k maximálnemu komfortu. Inými slovami povedané, peletové kachle sú skvelou voľbou vtedy, ak ich zriadite s výmenníkom a budete nimi vykurovať celý dom. Pri občasnom vykurovaní chalupy alebo doplnkovom vykurovaní obývacej miestnosti pôjde o drahú záležitosť, ktorá sa vám žiaľ nevyplatí.

 

Share this article

Facebook Comments