Aj vy trpíte vo svojej práci? Túžite ju opustiť, ale nemáte kam ísť, keďže sa nenaskytla žiadna dobrá pracovná pozícia? Netýrajte sa a snažte sa hľadať lepšiu pracovnú pozíciu. Alebo viete čo? Začnite podnikať. V posledných rokoch na prekvapenie mnohých začína podnikať viac mladých ľudí. Ak máte skvelý nápad, nenechajte ho ležať len tak na stole. Pretavte ho do reálnej podoby. Ak vám to finančne nevychádza a zároveň sa chcete hneď dostať do povedomia spoločnosti, odporúčame vám využiť možnosť si založiť offshore spoločnosť.

Čo to vlastne je offshore spoločnosť? Nikdy ste sa nestretli s týmto pojmom? Offshore spoločnosť je spoločnosť, ktorá je založená v daňových rajoch, je oslobodená od daní a majiteľom prináša finančnú stabilitu. Offshore spoločnosť si môžete registrovať na Seychelách, Cypre, vo Veľkej Británii. Dôkladne si ale prečítajte podmienky založenia spoločnosti v konkrétnych krajinách, aby ste pri podpise zmluvy neostali zaskočený nejakou informáciou.

Čo ale získate, keď si registrujete spoločnosť na ďalekých ostrovoch – na Seychelách? Čakajú na vás 0% dane, budete mať nízke poplatky za vedenie spoločnosti, budete profitovať na právnej a politickej stabilite krajiny, pre založenie spoločnosti vám bude stačiť jeden riaditeľ/ spoločník. V krajinách ako Veľká Británia a Cyprus vás čakajú podobné podmienky, iba s malými obmenami. Keby náhodou budete mať záujem zistiť si hneď teraz podmienky založenia takejto spoločnosti, navštívte web stránku spoločnosti Company Formation. Práve ona vám poskytne kompletný servis pri zakladaní takejto offshore firmy. Renováciu tonerov vám síce nezabezpečí, ale poradenstvo pri zakladaní offshore firmy áno.

Navýšte svoje príjmy. Doprajte si pekný život a neživorte, keď nemusíte. Podnikajte s offshore firmou a uvidíte, že príjmy vám začnú v pomerne krátkom období rásť. Stačí mať len dobrý nápad a samozrejme aj základný kapitál potrebný na založenie firmy.

Share this article

Facebook Comments