Muž túži po poriadnom aute. Výhovorka: kúpil som manželke. Vozí sa na ňom on so širokým úsmevom. Radosť v celej rodine. Deti sa tešia z krásneho výhľadu. Muž sa teší z jeho technických vlastností nového auta. Žena si vychutnáva pohodlnú jazdu a priestor, kde môže dať všetko čo nakúpia po výlete. Všetko sa zdá byť oveľa jednoduchšie a krajšie.i Máš pocit, že sa ti darí všetko na čo siahneš.

Nové auto

Kúpil si ho na hotovosť? Nie. Nechcel som dať preč všetky peniaze, ktoré máme našetrené. Nie je to drahé. Je to lepšie riešenie. Skúšal som aj spotrebný úver a tam by som príliš veľa preplatil. Peniaze, ktoré máš doma môžeš investovať inde. Prípadne mať po ruke, keď bude treba niečo dôležité kúpiť alebo zaplatiť.

Lízing možno ešte veľa ľudí považuje za niečo nepekné. Niečo čo by ich mohlo príliš veľa stáť. Nie je to tak. Už dávno nie. Keď si uvedomíš, že aj ak si vezmeš hoci spotrebný úver. Koľko za neho zaplatíš? Toto si nie každý uvedomuje, že každé požičanie niečo stojí. Avšak treba vedieť ako na to. Sám sa rozhoduješ.

Cenová ponuka

Na stránke spoločnosti Hertzlease si nechaj vypracovať nezáväzne cenovú ponuku na svoje budúce nové auto. Pracovníci ponuku s operatívným lízingem spracujú a ty sám máš možnosť rozhodnúť sa či do toho pôjdeš s touto spoločnosťou. Áno veci sú tak jednoduché aké si ich spravíš.

Či už kupuješ auto ty alebo sused treba mať na mysli, že existuje aj takáto možnosť financovania. Môže ti uľahčiť tvoj život a to podstatne uľahčiť. Ostane aj na dovolenku pre celú rodinu a deti sa môžu vyblázniť napríklad na pláži. Budú stavať hrady z piesku zatiaľ čo ty sa budeš tešiť ako si krásne všetko v kľude vyriešil.

Určite mi dáš za pravdu, že tieto veci je lepšie mať vyriešené z absolútnou ľahkosťou a venovať sa tomu čo ti spôsobuje dobré pocity a radosť.

Share this article

Facebook Comments