Aj vás niekedy zaujíma, čo sa deje u vás doma, keď ste v práci? Záleží vám na bezpečí vašich detí a chceli by ste ich mať neustále pod kontrolou, 24 hodín denne? Alebo vlastníte hodnotný majetok, ktorý by ste najradšej každú chvíľu sledovali, či náhodou nedošlo k jeho krádeži? Mini wifi kamera – Spy Wifi IP kamera je jedinečná mikro kamera, ktorá dokáže prenášať liive video záznam so zvukom z kamery, a to priamo do vášho počítaču alebo mobilného telefónu! Pýtate sa, aké sú výhody tejto špičkovej kamery miniatúrnych rozmerov?

Na monitoring priestorov i zábavu

Ai-Ball-IP-CameraSpy mikro kamera wifi je skutočne veľmi malá, nenápadná svojou farbou i prevedením a výhodou je, že vydrží až dve hodiny záznamu. Postačí vám len jedna baterka, resp. vám stačí zakúpiť set príslušenstva pre pripojenie na USB. Dosah wifi je až do 100 metrov a v obývacom priestore do 50 metrov. Video alebo fotky z kamery môžete nahrávať do vášho počítaču cez aplikáciu Java. Mini wifi kamery sú určené pre všetkých tých, ktorí túžia nielen po zábave, ale potrebujú uskutočňovať monitoring na sledovanie priestorov ako cctv kamery. Ide teda o špionážnu kameru, ktorá poskytuje vysoko kvalitné obrázky i zvuk v reálnom čase. Špionážne kamery sú skvelým pomocníkom, ktoré vám uľahčia množstvo činností a vy už nikdy nebudete mať obavy, čo sa deje u vás doma, resp. v práci, keďže všetko budete môcť sledovať na vašom PC či mobile.

Internetový obchod Cool Mania poskytuje špionážne kamery i mikro kamery, ktoré sú určené pre všetkých tých, ktorí chcú zaznamenávať každý svoj okamih. Prijateľné ceny, široký sortiment tovaru, spokojní zákazníci a odborný personál sú len niektoré z výhod, ktoré vám ponúkame. Nenechávajte všetko na náhodu a využite funkcie, ktoré vám poskytuje táto skvelá pomôcka!

 

Share this article

Facebook Comments