Chystáte sa na romantický predĺžený víkend do Tatier? Aby bol váš pobyt skutočne plnohodnotný, je dôležité vybrať si komfortné ubytovanie, ktoré bude na jednej strane pôsobiť luxusným a na druhej strane útulným dojmom, pripomínajúcim domov. Najdôležitejšiu rolu hrá tiež poloha hotela, veď kto z nás by nemiloval pohľad na Tatry priamo z okna izby?

Aké požiadavky by mal splniť každý hotel na úrovni?

Možno sa pýtate, ako najlepšie spoznáte dobrý hotel v Tatrách, ktorý sa oplatí navštíviť. Jednou z možností je internet, a teda referencie od rôznych zákazníkov, ktorí nešetria kritikou, no samozrejme ani pochvalou. Hotely sú hodnotené nielen slovenskými, ale i zahraničnými turistami, čiže vy si behom krátkej chvíle môžete vytvoriť predstavu a objektívne zhodnotiť, či s ubytovaním a poskytovanými službami budete spokojní, alebo nie. Ďalšou z možností je telefonická rezervácia, ktorá má jednu obrovskú výhodu – priamy kontakt so zamestnancom hotela, vďaka čomu môžete už počas prvých sekúnd zistiť, aký je prístup hotela voči svojim zákazníkom. V krátkosti by sa dalo povedať, že ešte pred tým, ako si zbalíte všetky kufre, informujte sa o danom hoteli, ubytovacích službách a mieste, kde sa nachádza. Mnoho z hotelov má dokonca na svojich internetových stránkach prepracované prezentácie, video upútavky a fotografie, ktoré vás môžu motivovať k návšteve!

Vyberte si z rôznych pobytových balíčkov, ktoré sa oplatia!

Jedným z takýchto hotelov je aj špičkový Grandhotel Praha nachádzajúci sa v Tatranskej Lomnici, ktorá vás od prvého momentu očarí! Nielen pozitívne referencie od mnohých klientov, priateľský prístup personálu či atraktívna lokalita sú dôvody, prečo si vybrať ubytovanie práve v tomto hoteli. Pobytový balíček je určený pre všetkých tých, ktorí sa rozhodli naplánovať dovolenku s časovým predstihom a ušetriť až 20% z ceny, čo sa už skutočne oplatí! Medzi najobľúbenejšie pobytové balíky patria: Balík Absolute Romance, Balík Wellness Pohoda a jednoznačne aj Horská romantika, kde na vás čaká bohatý program.

A čo výber izby?

Vybrať si perfektný hotel však nie je všetko. Ďalším a v podstate aj posledným krokom je výber samotnej izby, ktorá by mala spĺňať očakávania a požiadavky každého z vás, veď práve tu budete tráviť väčšinu dňa, no nie? Izba Štandard sa vyznačuje bohatou históriou, unikátnym prevedením, vlastnou kúpeľňou a nádhernými detailmi, ktoré vás očaria už od prvého momentu. Niektoré z nich sa dokonca môžu pochváliť nádherným výhľadom priamo z balkóna, a to na okolitú tatranskú prírodu a lesy, ktoré inde len tak ľahko neuvidíte. Pre tých náročnejších je k dispozícií izba Deluxe, ktorá je zariadená vo vysokom štandarde s modernými prvkami, v kombinácií s exkluzívnymi materiálmi ako je drevo, koža a moderná textília. Pokiaľ ste sa rozhodli dovolenkovať s deťmi, máte možnosť prepojenia Izby Deluxe so susednou izbou rovnakého typu, čo mnoho klientov považuje za obrovské plus!

 

Facebook Comments