Ľudia si stále myslia, že požičať si peniaze je niečo, za čo by sa mali hanbiť. Stačí sa však pozrieť na tých najbohatších ľudí na svete – keď idú do nejakého obrovského biznisu, taktiež si zoberú pôžičku a považujú to za úplnú samozrejmosť. Preto si je dobré uvedomiť, že požičiavať si peniaze, je bežnosťou súčasťou a nie je potrebné to zatajovať len preto, ak to niekto považuje za hanbu. A odkiaľ si môžete požičať? Ak chcete z toho vynechať rodinu a známych, obrátiť sa môžete na banku alebo nebankovú spoločnosť.

 

Nebojte sa nebankoviek

Nebankovky doplatili na to, že ešte stále sa v ich radoch nájde dosť spoločností, ktoré sa nesprávajú ku svojim klientom úplne fér  – zatajujú určite informácie, majú likvidačné pokuty a ťažia hlavne z ľudí, ktorí sú vo finančnej kríze. Ale nie všetky sú také, aj preto, ak hľadáte výhodné krátkodobé pôžičky, je pre vás lepšie sa poobzerať po férovej nebankovej inštitúcii. Jednak nemusíte dlho čakať, kým sa dozviete, či vám pôžičku schvália, alebo nie a tiež nemusíte dokladovať výšku svojho príjmu či obávať sa vysokých úrokov, pretože transparentné nebankovky ich ponúkajú na podobnej úrovni a za podobných podmienok, aké by ste dostali v banke.

 

Kde nájdete transparentnú nebankovku

Spoločnosť CreditONE je jednou z týchto transparentných nebankoviek. Sídli v Lotyšsku a pôsobí aj na českom, slovenskom či poľskom trhu. To, že pôžičky poskytuje férovo, dokazujú tisícky spokojných klientov v každom jednom štáte. Je jedno, či ide o online alebo o obľúbené SMS pôžičky, klienti si pochvaľujú hlavne rýchlosť vybavenia pôžičky, jej transparentné podmienky, okamžitý prevod peňazí na účet a veľmi príjemné úrokové a splátkové podmienky.

 

Chcete sa o podmienkach a krátkodobých pôžičkách od tejto spoločnosti dozvedieť viac? Dôležité informácie a odpovede na všetky vaše otázky nájdete na internetovej stránke Creditone.sk. Skúste to a spoznajte nebankovú spoločnosť, ktorá je transparentná.

 

FOTO:  © Schlierner / Dollar Photo Club

 

Facebook Comments