Akú farbu nosíte, také ste. Možno nie celkom a doslova, ale určité znaky rozhodne platia. Tak čo, ktorá farba je Vaša obľúbená? Aký pohľad sa Vám naskytne pri pohľade do šatníka? Nájdete tam obľúbené tepláky sivej farby alebo ste skôr milovníčkami žiarivých odtieňov?

Odborníci zistili, že výber odevov, respektíve ich farebných tónov vôbec nie je náhoda. Farby si totiž vyberá naše podvedomie a prostredníctvom nich oznamuje svetu, aké sme. Aké teda ste?

Čierna

Ak ste si doposiaľ mysleli, že kto nosí čiernu, je negatívny a pesimistický, omyl. Presne naopak, čierna vo Vašej skrini symbolizuje tajomnosť, zmyselnosť, skôr prezrádza to, že ste duševne založení introverti s bohatým vnútorným životom. A ako príjemný bonus aj uberá kilogramy a tiež pôsobí veľmi elegantne, takže kabáty či zimné dámske bundy v tmavšom odtieni rozhodne nič nepokazia.

 

Biela

Symbolizuje nevinnosť, túžbu po láske a dokonalosti. Vy všetky, ktoré obľubuje topy alebo dámske bolerká vo farbe čistoty, v bielej, však vedzte, že muži Vás považujú za pomerne ľahký objekt svojho dobíjania. Tak im to zbytočne neuľahčujte!

 

Ružová

Ružová je akýmsi slabším odvarom červenej, a tak milovníčky tejto farby túžia najmä po úprimnej, veľkej láske. Ženy, ktoré majú rady ružovú, však nie sú žiadne naivky. Nohami stoja pevne na zemi a aj preto sú z nich dobré matky a manželky.

 

Červená

Vitalita, zdravie, potreba žiť naplno. Ak sa radi obliekate do červenej, ste skôr optimisticky naladené osoby, ktoré nenávidia stereotyp a nudu. A rozhodne ste vášnivé, vo všetkom, čo robíte.

 

Oranžová

Toto je jednoznačne farba socializácie. Keď vyjdete von v tričku oranžovej farby, dávate svetu na známosť, že ste otvorené a priateľské. Zrejme nemáte ani problém nadviazať komunikáciu s kýmkoľvek, ste dobrosrdečné, spoločenské a veľmi obľúbené. Skrátka také slniečko, čo rozžiari každú miestnosť.

Našli ste sa v niektorej z vyššie spomenutých farieb? Definícia sedí alebo sa nestotožňujete so zisteniami vedcov? A možno máte rady celkom iný odtieň, zelenú či fialovú. O týchto farbách a aj o tom, čo o Vás vypovedajú snáď niekedy nabudúce…

 

Share this article

Facebook Comments