Ak máte radi Taliansko, určite vás zaujme ponuka dovoleniek na miesta, ktoré sú s Talianskom spojené. Jedna destinácia sa nachádza priamo na Apeninskom poloostrove, druhá je len neďaleko. Ak sa obávate vysokých cien, ktoré by vám spravili prievan v peňaženke, preorientujte sa na inú cestovnú kanceláriu ako ste boli doteraz zvyknutí. Známa slovenská cestovná kancelária, ktorá má čoraz viac pozitívnych ohlasov, hlási nízke ceny exotických dovoleniek do Kalábrie a Sardínie. Nemyslíte si, že by bolo dobré využiť dobré ceny dovoleniek? Výrazne ušetríte svoje úspory. Za tieto úspory si budete môcť nakúpiť trebárs aj ďalšie dámske tričká.

Tip Travel vám zabezpečí to najlepšie. Čo by ste povedali na Kalábriu a Sardíniu?

Dovolenka na druhom najväčšom talianskom ostrove

Sardínia – druhý najväčší taliansky ostrov a najstaršie osídlené miesto Európy. Aj takýto status má krásny ostrov Sardínia. Ak si chcete vychutnať dovolenku na tomto krásnom ostrove, kde sa počasie nikdy nepokazí, skočte ku Tip Travel. Hornaté vnútrozemie láka množstvo turistov vďaka tomu, že je zdrojom stáročných zvykov, ľudovej kultúry a viacerých prírodných krás, ktorým sa nedá odolať. Okrem pekných pláži si môžete pozrieť aj takmer nedotknutú prírodu, ktorú len tak bárskde na svete nenájdete.

Neutraťte všetky svoje úspory na tohtoročnú dovolenku. Skočte na Tip Travel, ktorý vám dokáže predať najvýhodnejšie exotické dovolenky na Sardíniu. Okrem Sardínie láka nízkymi cenami aj do exotickej Kalábrie. Poznáte túto oblasť?

Dovolenka v prekrásnej Kalábrii

Južný cíp Talianska – miesto, kde sa nachádza Kalábria, je rajom pre slovenských dovolenkárov. Ak chcete zažiť na vlastnej koži exotiku, využite nízke ceny dovoleniek. Aj keď je leto ešte vzdialené, vy už môžete mať dovolenku vybratú. Je lepšie si vyberať skôr, keď je ešte z čoho, nemyslíte? Lacné dovolenky do Kalábrie pôjdu na dračku. Neváhajte nad rezerváciou termínu dovolenky v prekrásnej Kalábrii. Vychutnajte si hory a more zároveň. Kde? No predsa v Kalábrii!

Facebook Comments