Pracovné oblečenie by malo byť súčasťou všetkých zamestnancov, a to predovšetkým tých, ktorí pracujú na stavbe či v nebezpečnom prostredí. Samotný pracovný odev je charakteristický svojim kvalitným materiálom, pevnosťou, reflexnými prvkami či komfortom.

Ochrana pred nepriaznivým počasím

Pracovné odevy nás ochránia pred nepriaznivým počasím, príjemne nás zahrejú a okrem toho sa v nich cítime veľmi pohodlne. Uznajte sami, že niet nad príjemne a dokonale padnúce oblečenie, ktoré máte na sebe po celé dni. Pokiaľ sa venujete práci na stavbe alebo okolo domu, určite privítate montérky, ktoré sú vyrobené z kvalitného materiálu a poskytnú vám dostatočnú bezpečnosť pri práci. Nemusíte sa obávať ani toho, že vám v nich bude zima, keďže sú vhodné i do zasneženého počasia. Reflexné odevy by tiež nemali chýbať správnemu „kutilovi“ alebo robotníkovi, ktorý sa venuje práci prevažne v nočných hodinách či pozdĺž ciest. Dbajte teda na svoju bezpečnosť a nepodceňte tieto základné pravidlá, ktoré vám pokojne môžu zachrániť aj váš život. Veľa krát sa totiž stalo, že auto zrazilo robotníka práve kvôli tomu, že nebol dobre viditeľný.

pracovná obuvPohodlná obuv v práci

Pracovná obuv je ďalšia nevyhnutnosť, ktorú by ste počas práce nemali zanedbať. Predsa stojíte na nohách po celé dni, takže si zaslúžite nielen komfortnú, ale v prvom rade bezpečnú a pevnú obuv. Okrem toho je i protišmyková, takže sa nemusíte báť žiadneho úrazu, ktorý by mohol vzniknúť práve z dôvodu pošmyknutia sa. Tento typ obuvi je určený aj do chladného či upršaného počasia, keďže je vyrobený z nepremokavého materiálu.

Pokiaľ aj vy hľadáte kvalitné pracovné odevy, pracovné rukavice, pracovnú obuv, ochranu hlavy či pracovné doplnky, určite navštívte internetový obchod www.bormis.sk. Nízke ceny, profesionálny prístup a spokojnosť zákazníkov vás presvedčia, že ste sa rozhodli správne. Dbajte na svoju bezpečnosť pri práci, raz sa vám to určite vyplatí.

 

Obrázok: bormis.sk

FOTO:  © Elnur / Dollar Photo Club

Share this article

Facebook Comments