Trápite sa svojim vzhľadom, neviete, čo si obliecť, snažíte sa vyskúšať tie najrôznejšie techniky líčenia len preto, aby ste zaujali mužské oko? Pokiaľ si myslíte, že čím vyzývavejšie budete vyzerať, tým viacej sexy budete, bohužiaľ sa mýlite. To, čo muži vnímajú na žene ako krásne, môže byť omnoho menej výrazné, prípadne skryté len v náznakoch.

Pohľad

Veľa žien si myslí, že pri osobnom styku sa jej muž pozrie rovno smerom do výstrihu. Omyl! Zmyselný pohľad zvýraznený čiernou linkou a ceruzkou na oči dodá žene poriadny sexappeal. Samozrejme, že ženy s prenikavými modrými či zelenými očami to majú o niečo jednoduchšie, ale ani tie hnedé neostanú bez povšimnutia.

Vlasy

K perfektnej tvári patria i kvalitné a husté vlasy. Mužom sa páči najmä dlhá a hustá hriva, keďže vlasy sú typickým ženským prvkom, ktorý je pre opačné pohlavie nesmierne príťažlivý. Pochopiteľne, že musia mať dostatočnú kvalitu, lebo ak ich také nemáte, kratší strih bude určite tou lepšou voľbou. Farba vlasov je už čisto subjektívna preferencia konkrétnych mužov.

Štíhla línia, ale nie za každú cenu

Čo si budeme klamať. Väčšina chlapov požaduje za sexy ženy najmä tie, ktoré majú postavičku ako lusk. No ultrachudé modelky, ktoré nemajú žiadny zadok ani prsia nie sú určite ich ideálom! Štíhla žena s priemerným poprsím a zadkom je asi pre každého chlapa neuveriteľne príťažlivá. Samozrejme, že muži potrebujú mať pri sebe partnerku, s ktorou sa môžu zabaviť, dobre sa najesť, vychutnať si pivo či len taký pohodový večer pred televíziou s pukancami.

A na záver …

Pre mužov je sexy celá rada vecí, ktoré by sme mohli označiť za typicky ženské. Ide najmä o tie prvky, ktoré muži nenosia, prípadne ich nerobia. Dlhé vlasy, vysoké podpätky, perfektné líčenie, šaty či náušnice, ktoré vyzdvihnú našu ženskosť.

 

FOTO:  © ZoomTeam / Dollar Photo Club

Share this article

Facebook Comments