Parkovanie na letisku spôsobuje mnohým z nás vrásky na čele. Vedeli ste, že problematické parkovanie v hlavnom meste sa dá vyriešiť pomerne jednoducho? Nemusíte sa hrať na policajta a korigovať dopravu smerom na letisko. Postačí vám len včasná rezervácia parkovania na letisku v Bratislave.

 

Aké má výhody predplatené parkovanie?

 

Preplatené parkovanie prináša pre zákazníkov viac výhod ako nevýhod. Aké má výhody?

 

  1. Ušetríte

 

Bratislavské parkoviská bývajú preplnené a bolo by asi zvláštne, keby si z toho majitelia parkovísk nespravili biznis a nenavýšili ceny. Ak nechcete zbytočne preplatiť, skúste si rezervovať parkovanie priamo na letisku. Nebudete sa musieť vláčiť s ťažkou batožinou cez pol mesta. Parkovanie na stráženom parkovisku pri letisku vám dokáže ušetriť až 50% nákladov, čo je pomerne veľa.

 

  1. Pod ochranou

 

Bojíte sa, že vám niekto počas vašej neprítomnosti poškriabe auto? Na platenom parkovisku vám nič takéto nehrozí. Toto oplotené parkovisko kúsok od letiska je 24 hodín denne pod dohľadom kamier. Vyberte sa trebárs aj na dva týždne na dovolenku do lacného Bulharska a o vaše auto bude postarané.

 

  1. Objednávka cez internet

 

Parkovanie na letisku si nebudete musieť vybavovať osobne. Stačí, keď na webovej stránke letenky.sk vyplníte formulár a zašlete objednávku rezervácie parkovacieho miesta. Ešte vopred si ale preverte, či na sú na parkovisku ešte voľné miesta.

 

Ak už máte rezervované miesto, zbaľte si batožinu, príručnú batožinu a spiatočné letenky a vyrazte na dlho očakávanú dovolenku. Parkovanie vám už nemusí robiť vrásky.

Facebook Comments