Aj počas leta neustále priberáte a chceli by ste začať makať, no necítite sa práve na posilňovňu? Prečítajte si, ktoré jednoduché cviky a športy sú najlepšie pre udržiavanie tela v kondícii a spaľovanie tukov.

Jumping jacks

Nevieme, či existuje slovenský názov pre tento cvik, no keď si tento výraz hodíte do Google, určite ho spoznáte. Ide o dokonale jednoduchý cvik, na ktorý nič nepotrebujete a ľahko ho môžete vykonávať aj doma.

Beh

Nahoďte bežecké topánky a hurá do sveta! S behom však začínajte pomaly, vaše kĺby (kolená a členky) si musia zvyknúť a aj vaše pľúca dostanú poriadne zabrať. Ak sa vám to však zapáči, tak ľahko už neprestanete.

Cyklistika

Fanúšikovia cyklistiky by vám potvrdili, že na bicykli zabudnete na všetky problémy. Na bicykli prejdete veľké vzdialenosti a ľahko spoznáte okolitú krajinu, pričom spálite aj veľa kalórií a udržíte sa v kondícii.

Stacionárne stroje

Rôzne posilňovacie a stacionárne stroje vám dovolia hodiny cvičenia, pri ktorom spálite veľa kalórií. Ich výhodou je, že si k nim môžete pustiť film a tak ani neviete, že vlastne cvičíte. Môžete ľahko cvičiť, aj keď vonku prší.

Turistika

Chôdza do kopca a z kopca je dokonalým spôsobom, ako si vypracovať nohy ak kondíciu. Ak máte radi prírodu a chcete urobiť niečo pre svoje zdravie, dajte si niekoľkokilometrovú turistiku a určite nebudete sklamaní.

Facebook Comments