Kým v minulosti bolo stravovanie v tehotenstve veľkým problémom, dnes už existujú nové spôsoby, ako dopĺňať všetky potrebné vitamíny a minerály. Áno, sú to doplnky stravy pre tehotné!

V minulosti bola výživa v tehotenstve dosť náročná. Všetci veľmi dobre vieme, že tehotenstvo je obdobím, kedy si musíte veľa vecí odpustiť. Či už hovoríme o vašich obľúbených aktivitách alebo strave. Práve strava robí najväčšie problémy. Počas tehotenstva by ste nemali konzumovať kyslé jedlá, potraviny, ktoré sú náročné na strávenie a nadúvajú, ale aj chuťovo výrazné jedlá, ako napríklad čili alebo cesnak. Odkiaľ ale potom prijímate všetky tie minerály a vitamíny pre tehotné, ktoré sú pre tehotenstvo a dojčenie tak nevyhnutné? V minulosti ste mali na výber dva spôsoby riešenia tejto dilemy – buď ste zakázané jedlá v určitej miere požívali, čím ste riskovali rôzne problémy alebo ste jedli iba to, čo môžete a chýbalo vám veľa potrebných látok, čo sa prejavovalo na vašom zdravotnom stave. Samozrejme, negatívne. Mohli ste brať nejaké tie vitamíny, ale dosiahnuť stav, aby ste prijímali všetko potrebné, bolo mimoriadne náročné. Dnes je situácia oveľa jednoduchšia, sú tu totiž doplnky stravy pre tehotné!

Doplnky stravy – všetko v jednom!

Doplnky stravy pre tehotné majú jednu zásadnú výhodu, a to skutočnosť, že obsahujú všetky najdôležitejšie vitamíny a minerály, ktoré by ste ako tehotná žena mala prijímať. Pozrime sa na doplnok stravy MamaDHA. Ten je pomenovaný po jeho hlavnej zložke, ktorou je DHA – kyselina z omega3. Tá je podporená horčíkom, jódom, vitamínom D a významnou zložkou je aj kyselina listová. Vďaka týmto zložkám sa MamaDHA postará o to, že počas tehotenstva vám nebude chýbať žiadny podstatný prvok dôležitý pre zdravie. MamaDHA však neobsahuje vitamín A a železo, s ktorými mávajú mnohé ženy výrazné problémy, predpisuje ich tak priamo gynekológ. Znamená to len jedno – MamaDHA je účinný doplnok stravy vhodný skutočne pre každú tehotnú ženu. Tak nečakajte a vyskúšajte ho aj vy!

Share this article

Facebook Comments