Na to, že práca sa hľadá najlepšie online, sme si už zvykli. Hľadáte ju ale pravidelne na Inzercia.sk? Určite to skúste.

Ponuka práce na Inzercia.sk je pomerne bohatá a stále rastie. Nájdete tu zamestnanie v rôznych profesiách, ako na Slovensku, tak v Čechách alebo aj inde v zahraničí. Najžiadanejšími sú oblasti stavebníctvo a reality, gastronómia a cestovný ruch, administratíva, priemysel a výroba, obchod a predaj, doprava a logistika, ale aj zdravotníctvo. Veľmi bohato je zastúpená aj kategória ponuky brigád. Tú vyhľadávajú študenti, maminky na materskej dovolenke, seniori, ale aj každý, kto si chce privyrobiť.

Chcete ísť pracovať do zahraničia? Na inzercia.sk nájdete ponuku pracovných miest aj brigád z rôznych štátov. Najväčší záujem je z Nemecka. S väčším odstupom nasleduje Rakúsko, Švajčiarsko a Česká republika. Ako lešenár si v Nemecku zarobíte až 3850 € mesačne. Ako zvárač autogénom 4200 € mesačne.

Nechce sa vám do zahraničia a práca v slovenskej firme vám nevyhovuje? Začnite podnikať

Pokiaľ uvažujete o podnikaní, určite poznáte svoje silné stránky a viete, v čom sa dokážete presadiť. Inzercia.sk vám však pomôže aj tentoraz. Môžete si zadarmo zadať inzerát na zamestnancov a brigádnikov, ktorí by sa vám pre podnikanie hodili. A nielen to.

Potrebujete kancelárske priestory, alebo iné miesto pre podnikanie?

Ako začínajúci živnostník budete určite potrebovať kanceláriuKancelárske priestory na predaj alebo k prenájmu si na Inzercia.sk veľmi jednoducho nájdete podľa mesta, v ktorom sa chystáte podnikať. Záleží len na vás, či uprednostníte tichú štvrť na okraji mesta s nižšími cenami, alebo rušné centrum. Napríklad v Banskej Bystrici je aktuálne v ponuke krásny kancelársky priestor v centre mesta na ulici Janka Kráľa. V Bratislave je zas k dispozícii unikátny priestor na Starom Meste v ulici Grosslingovej. Jedná sa o kancelárie v administratívnej budova.

Nechcete utratiť príliš za nábytok? Kúpte ho v bazáre

Kancelársky nábytok z bazáru je rýchle a lacné riešenie, ako zariadiť nové kancelárie. Samostatné kancelárske stoly, zostavy stolov, skrine, stoličky a kancelárske kreslá, to všetko na bazáre nábytku určeného pre kancelárie kúpite veľmi lacno. Aktuálne v ponuke nechýbajú ani výškovo nastaviteľné pracovné stoly, ktoré sú novodobým hitom kancelárií. Nielenže sa hodia ako stoly na recepciu, ale sú aj zdravé pre každého, kto trávi celý deň u počítača. Umožňujú totiž meniť polohu a striedať tak prácu v stoji a v sede.

Ak túžite kanceláriu zariadiť menej formálne, pozrite sa na ponuku bežného bazárového nábytku. Do kancelárie si tu vyberiete napríklad sedaciu súpravu alebo kreslá. Pokiaľ v práci zariaďujete kuchynku pre zamestnancov, dobre poslúži aj ponuka kuchynského nábytku.

Share this article

Facebook Comments